Home Dodaj do ulubionych Napisz do Nas  
Strona GłównaAktualnościTwoja strona internetowaReklama w interencieNasza OfertaNasze RealizacjeWykonane ProjektyKontakt z Nami

Aktualności IT

10 stycznia 2011

 

Powstał nowy portal dotyczący obróbki metali. Zamieszczone są na nim informacje na temat metod, sposobów i narzędzi dzięki którym możemy wykonać proces przemysłowy zwany obróbka metali. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na portalu.

 


1 września 2010

Nowa strona Restauracji ze Stalowej Woli.

W pierwszych dniach września odpaliliśmy najnowszą wersje strony www restauracji ze Stalowej Woli, prowadzonej przez pana Piotra Rębisza. Prezentujemy na niej dwie sale weselne w budynku Hotelu Stal, oraz restauracje Olimpie wraz z terenem zielonym profesjonalnie przygotowanej do prowadzenia imprez zorganizowanych dla firm grille i dancingi. Lokale są wyposażone w klimatyzacje oraz wydzielone miejsce do tańczenia. Roma i Olimpia to dwa lokale ze Stalowej Woli godne polecenia.


19 lipca 2010

Reklama outdoor coraz bardziej nowoczesną formą reklamy.

Artykuł poniższy ma na celu ukazanie zalet nowoczesnych form reklamy outdorowej która podobnie do marketingu internetowe rozwija się również prężnie. Od kliku miesięcy współpracuje z firmą PMB-LED i zaobserwowane fakty przedstawiam właśnie tu na mojej stronie internetowej.

Od kilku lat możemy zaobserwować duży wzrost innowacyjności w reklamie zewnętrznej zwanej outddor. Zastosowanie podświetlanych billboardów, ekranów led zwanych potocznie telebimami, monitorów reklamowych oraz tablic led - pozwala utrzymać się na wysokiej pozycji na rynku reklamy. Podświetlane billbordy w stosunku do tradycyjnych są lepiej widoczne w dzień (doświetlenie eliminuje refleksy świetlne powstające od słońca) jak i w nocy. Kolejnym bardziej nowoczesnym rozwiązaniem jest telebim. Dzięki zastosowaniu diod led - pozwala w dynamiczny sposób zmieniać treść reklamy. Wyświetlane materiały wideo są bardziej dynamiczne co pozwala lepiej dotrzeć do potencjalnych klientów. Przeplatanie się informacji z reklamami zwiększa widownie która oglądając na telebimie serwisy informacyjne takie jak pogoda, kalendarium itp chcąc nie chcąc oglądnie kilka reklam. Takie rozwiązanie pozwala na skuteczną reklamę dla klientów którzy wykupią czas reklamowy na właśnie takim nośniku. Monitory reklamowe zamieszczone w centrach handlowych i autobusach podobnie do telebimów pozwalają na zaprezentowanie się klientom w nowoczesny sposób. Wydając pieniądze na reklamę warto przeanalizować tą formę reklamy. Nie jest ona wcale droższa od reklamy w gazecie czy też na ulotkach. Najważniejsze aby nośnik oraz spot reklamowy został wykonany przez wykwalifikowane osoby znające się na rzeczy co zapewni nam sukces.

 


7 czerwca 2010

Nowy Projekt kwiaciarni internetowej od dzisiaj dostępny. Pozwala zamówić kwiaty, bukiety przez internet dokonać płatności. Dodatkowo na portalu jest możliwość zapoznania się z szerszą ofertą kwiaciarni. Oferuje ona m.in.: dekoracje kościołów i sal weselnych, samochodów, bukietów ślubnych itd. Nowe wcielenie strony ułatwia poruszanie, składanie zamówień oraz również strona www jest przyjazna dla google. Adresy są łatwiejsze do przekazywania. Zapraszamy na nową stronę naszego wiernego klienta. Kwiaciarnia Piwonia Stalowa Wola - najwyższa jakość, szeroka oferta więcej...


2 maja 2010

W dniu dzisiejszym powstał nowy dział na Naszej stronie - Aktualności. Zamieszczać będziemy tu nowiny z działu IT na świecie oraz zmiany, najnowsze produkty portalu www.nasznet.pl. Wkrótce otwarcie nowego portalu z kwiatami.


Copyright (c) 2009-2010 NASZNET.PL All rights reserved.
Profesjonalne strony internetowe: 513 060 454